Pan Młody

Kolory męskich garniturów ślubnych

Męski garnitur ślubny to tylko z pozoru dużo łatwiejszy do wyboru element garderoby, niż  suknia ślubna panny młodej. Pan młody powinien w nim wyglądać nienagannie - jak osiągnąć taki efekt?

Tradycje ślubne i przesądy dla Pana Młodego

Przesądy są częścią naszej polskiej tradycji. Choć większość nowoczesnych ludzi nie daje im specjalnej wiary, to w przypadku zabobonów panuje jedna niepisana zasada pod tytułem: „wiem, że to nie działa, ale na wszelki wypadek zrobię wszystko zgodnie z tradycją”. Nie inaczej jest w przypadku ślubów - znanych jest kilkadziesiąt ślubnych przesądów i prawideł, których przestrzeganie ma zagwarantować stabilność uczucia i trwałość zawartego związku.

Portal ślubny - zespoły weselne, domy weselne oraz organizacja wesel

Partnerzy: Rolety dzień noc Kielce

Jeżeli nie ubłagalnie zbliża się termin Twojego wesela, a Ty jesteś jeszcze w proszku, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami poradnikowi, które zapewne pomogą Ci wybrać odpowiedni dom weselny, zdecydować czy chcesz aby gości zabawiał zespół weselny czy może jednak DJ. To tylko dwie z wielu innych spraw do załatwienia. Z nami nie zapomnisz o nawet najdrobniejszym szczególe! Portal ślubny dla przyszłych nowożeńców zapewni odpowiednią wiedzę z zakresu branży weselnej!