Piękne zaproszenia ślubne

Data dodania: 20-02-2020

Zaproszenia ślubne to przepustka do świata uczuć przyszłych nowożeńców. Wesele jest ukoronowaniem Waszego pierwszego spotkania oraz jego następstw. Zwycięstwo serc najlepiej celebrować w gronie najbliższych. Sprawdźmy, jak najefektowniej zaprosić ich na Wasz ślub i czym zrobić wrażenie. Najlepiej z efektem WOW!

Zaproszenia ślubne – priorytet na liście z podpisem WAŻNE

Zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych tematów podczas planowania wesela. Bardzo często od ich wyboru zależy styl całego wydarzenia oraz... frekwencja zaproszonych gości :) Z tej przyczyny warto poświęcić im trochę uwagi i wybierać je z głową.

 

Jeśli chcecie mieć pewność, że zaproszenia ślubne spełnią Wasze oczekiwania, postawcie na szeroko pojętą jakość. Wybierajcie oferty, które cieszą się popularnością, ale także pozytywnymi opiniami klientów. Zawsze lepiej sypnąć groszem na szczęście niż wydać pieniądz na zaproszenia, które nie spełnią Waszych oczekiwań. Proste? Proste!

 

Ciesząca się bardzo dobrą sławą pracownia MerryMe proponuje zaproszenia na ślub, za którymi stoi pasja do tworzenia rzeczy pięknych, precyzja wykonania i serce wkładane w każdy projekt. Sprawdźmy, który będzie skrojony na miarę Waszego wesela marzeń!

Zaproszenia ślubne – które będą Waszym hitem?

 

Z pewnością macie już wizję idealnego wesela. Pora przenieść ją na papier. Zaproszenia  to dla Waszych weselnych gości znak, w jakim klimacie wyprawiona będzie uroczystość i czego można się po niej spodziewać. Zobaczmy, które zaproszenia najlepiej wpiszą się w koncepcję Waszego ślubu.

 

  • Oprócz błękitnego nieba...

 

W tym sezonie pozostajemy wierni butelkowej zieleni i otwieramy się na klasyczny     niebieski w ciemniejszej odsłonie. To właśnie Classic Blue, czyli barwa nieba o     zmroku, został okrzyknięty przez Instytut Pantone kolorem roku. Nic dziwnego, że     tak odważnie wszedł na salony, także mody ślubnej :) 

 

  • Carte Blanche – czyli klasyka gatunku

 

Dla fanów sprawdzonych rozwiązań zawsze modne zaproszenia na ślub utrzymane w prostej kreacji i skromnych dodatkach. Mamy szansę na powrót rozkochać się w bieli i wszystkich jej niuansach. Przemyślanym akcentem może być oryginalna czcionka lub ciekawy motyw dekoracyjny. 

 

  • It's all in hand

 

    Jeśli oryginalność gra u Was pierwsze skrzypce, zdecydujcie się na zaproszenia     handmade i uczyńcie z nich małe arcydzieło własnego projektu! Niektóre modele są     ręcznie składane, inne okraszone zdobnym elementem precyzyjnie dodanym na     finiszu tworzenia. Dodajcie drobny akcent – na przykład sznurek czy     romantyczne koronki i stwórzcie zaproszenia, które będą na wskroś WASZE!

 

Przedstawione powyżej propozycje to wierzchołek tortu weselnego, jeśli o zaproszenia chodzi. Nie liznęliśmy jeszcze tych wiosennych (kwiatowych), ekologicznych, glamour... i wielu, wielu innych. Poznajcie je bliżej –wszystkie liczą na miłość od pierwszego wejrzenia :)

Portal ślubny - zespoły weselne, domy weselne oraz organizacja wesel

Partnerzy: Rolety dzień noc Kielce

Jeżeli nie ubłagalnie zbliża się termin Twojego wesela, a Ty jesteś jeszcze w proszku, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami poradnikowi, które zapewne pomogą Ci wybrać odpowiedni dom weselny, zdecydować czy chcesz aby gości zabawiał zespół weselny czy może jednak DJ. To tylko dwie z wielu innych spraw do załatwienia. Z nami nie zapomnisz o nawet najdrobniejszym szczególe! Portal ślubny dla przyszłych nowożeńców zapewni odpowiednią wiedzę z zakresu branży weselnej!