Najmodniejsze fryzury na ślub

Data dodania: 20-10-2018

O tym, że panna młoda na własnym weselu powinna mieć najpiękniejszą fryzurę i zwracać uwagę wszystkich gości, nie trzeba nikomu mówić. Jednak i trendy fryzjerskie, jak każde inne w branży ślubnej, zmieniają się średnio co kilka lat. Jaką fryzurę wybrać na własny ślub, by czuć się w niej dobrze, wygodnie i bajecznie pięknie?

Jeśli panna młoda ma długie, zadbane włosy, być może dobrą opcją dla niej będzie romantyczna, delikatna stylizacja - lekko pofalowane lub pokręcone włosy, ozdobione lekkim wiankiem lub diademem.

Takie fryzury dedykowane są głównie pannom młodym, które stawiają na dziewczęce, lekkie kreacje, w których większą rolę odgrywają krój, kolorystyka, czy tkanina, niż ozdoby i dodatki. Jako że w ostatnich latach bardzo modne są skromne, opływające sylwetkę suknie, idealnie pasują do nich długie, rozpuszczone włosy. Warto przed samym ślubem nieco je podciąć i dobrze odżywić, by prezentowały się porządnie przez całą noc.

fryzury ślubne upięciaKilka lat temu niezwykle modne były ciasne upięcia w koki. Świetnie prezentowały się one w zestawieniu z sukienkami typu princessa - z rozłożystym dołem, wieloma cekinami i kryształkami.

Przy tego typu kreacjach warto zdecydować się na upięcie skromne i z klasą, ponieważ ma ono być tłem dla ekstrawaganckiej sukni. Obecnie jednak coraz częściej odchodzi się od zbyt kunsztownych sukien, a zatem i ciasne koki powoli odchodzą w zapomnienie.

Prawdziwym hitem ostatnich lat, jeśli chodzi o fryzury ślubne, są wszelkie nonszalancko zaplecione warkocze-kłosy, luźne upięcia, zwisające wokół twarzy kosmyki włosów, a w nich - delikatny wianek lub welon wpięty przy pomocy kilku ozdobnych wsuwek.

Warkocze-kłosy są idealnym rozwiązaniem dla panien młodych, które stawiają na skromne, dziewczęce i pełne klasy stylizacje. Dzięki idealnej harmonii fryzura nie przyćmi blasku sukienki, a dopełni go.

Bez względu na to, jaką fryzurę wybierze panna młoda, najistotniejsze jest, aby ona sama czuła się w niej dobrze - kobieco, lekko, a przede wszystkim wygodnie. Fryzury próbne są najlepszym sposobem, aby to zweryfikować.

Portal ślubny - zespoły weselne, domy weselne oraz organizacja wesel

Partnerzy: Rolety dzień noc Kielce

Jeżeli nie ubłagalnie zbliża się termin Twojego wesela, a Ty jesteś jeszcze w proszku, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami poradnikowi, które zapewne pomogą Ci wybrać odpowiedni dom weselny, zdecydować czy chcesz aby gości zabawiał zespół weselny czy może jednak DJ. To tylko dwie z wielu innych spraw do załatwienia. Z nami nie zapomnisz o nawet najdrobniejszym szczególe! Portal ślubny dla przyszłych nowożeńców zapewni odpowiednią wiedzę z zakresu branży weselnej!